Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.10.2017 13:12
Star Wars: Battlefront II. Znamy aktorkę wcielającą się w Leię Organę w polskiej wersji językowej
606V

Star Wars: Battlefront II. Znamy aktorkę wcielającą się w Leię Organę w polskiej wersji językowej

Electronic Arts Polska przedstawiło kolejny element układanki zatytułowany „polska obsada Star Wars: Battlefront II”. Dzisiaj poznaliśmy aktorkę, która wciela się w Księżniczkę Leię – gracze mogą posłuchać próbki głosu.

Leia Organa to jedna z najbardziej kultowych postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wcielenie się bohaterkę na pewno nie jest łatwym zadaniem, ale z tą misją musiała zmierzyć się Anna Dereszowska.

Star Wars: Battlefront II z pełnym dubbingiem. Poznaliśmy głos Dartha Vadera

Aktorkę możecie kojarzyć z takich filmów jak „Świadek koronny”, „Lejdis”, „Sęp”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, ale Dereszowska ma również spore doświadczenie w dubbingu – jej głos możecie usłyszeć w takich produkcjach jak „Syberia 3” (Kate Walker), „Avengers: Czas Ultrona” (Maria Hill), czy też „LittleBigPlanet 2” (Ewa).

Mogę jednak śmiało przypuszczać, że właśnie zapowiedziana rola będzie jednym z największych wyzwań, ponieważ Leia Organa ma w całej Polsce wielu fanów, którzy na pewno bardzo skrupulatnie ocenią pracę przy Star Wars: Battlefront II.

Warto na pewno wspomnieć, że w filmach w Księżniczkę Leię wcielała się Carrie Fisher, która zmarła 27 grudnia 2016 roku, ale dzięki nagranym scenom, Amerykankę zobaczymy jeszcze w "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi", czyli nadchodzącej opowieści, która zadebiutuje w kinach 15 grudnia.

Star Wars: Battlefront II otrzyma dubbing w kampanii oraz trybie sieciowym. Historia w nowej produkcji DICE ma trwać od 6 do 8 godzin.

Tagi:

Nie przegap