Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2017 13:02
Star Wars: Battlefront II z pełnym dubbingiem. Poznaliśmy głos Dartha Vadera
1838V

Star Wars: Battlefront II z pełnym dubbingiem. Poznaliśmy głos Dartha Vadera

Electronic Arts Polska właśnie potwierdziło pełną lokalizację Star Wars: Battlefront II. W listopadzie usłyszymy polskie głosy i na dobry początek wydawca zaprezentował głos Dartha Vadera. W postać wcieli się znany aktor.

Polski oddział Electronic Arts postanowił zadbać o Star Wars: Battlefront II. Gra otrzyma pełną lokalizację, więc podczas rozgrywki usłyszymy znanych aktorów, którzy wcielą się w bohaterów, czy też łotrów. 

Grałem w Star Wars: Battlefront II i chcę znacznie więcej. To musi się udać

Na dobry początek wydawca postanowił przedstawić Dartha Vadera – w znaną postać wcieli się Mirosław Zbrojewicz, którego możecie kojarzyć z takich klasyków jak „Kiler”, „Chłopaki nie płaczą”, jednak również z Horizon: Zero Dawn (Olin), Elex, Wiedźmin 3: Dziki Gon – Krew i Wino (Freixenet, Król Kormoran / Grasant), Battlefield 1 (Luca Vincenzo Cocchiola), Wiedźmin 3: Dziki Gon (Letho z Gulety / Wszerad / Redańscy żołnierze), Beyond: Dwie Dusze (Earl), inFamous: Second Son (Hank).

Możemy przy tym potwierdzić, że pełny dubbing zostanie dodany do dwóch trybów, czyli polskie głosy usłyszymy nie tylko podczas trybu sieciowego, ale również w trakcie kampanii – warto to podkreślić, bo czasami wydawcy decydują się ubarwić wyłącznie jeden z elementów gry.

W kolejnych tygodniach poznamy następnych aktorów, ale już teraz możemy potwierdzić, że Electronic Arts Polska zadbało o kilku naprawdę doświadczonych dubbingowców. 

Na dobry początek zapraszamy na zakulisowy wywiad z Mirosławem Zbrojewiczem, podczas którego aktor wspomina o pracy przy Gwiezdnych Wojnach.   

Źródło: informacja prasowa

Tagi: Electronic Arts lokalizacja Star Wars: Battlefront II

Nie przegap