Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.10.2017 09:29
PlayStation VR. Koniec dostaw pierwszego modelu gogli. Sklepy wyprzedają resztki towaru
2442V

PlayStation VR. Koniec dostaw pierwszego modelu gogli. Sklepy wyprzedają resztki towaru

To nie trwało długo. Zaledwie miesiąc temu Sony podało pierwsze informacje na temat nowego modelu gogli PlayStation VR (CUH-ZVR2). Sklepy już informują o zakończeniu dostaw pierwotnej wersji sprzętu.

Wychodzi na to, że osoby, które kupiły PlayStation VR w wersji CUH-ZVR1 wystąpiły w roli beta testerów. Sony wprowadziło swoje gogle wirtualnej rzeczywistości w październiku 2016 r. Zaledwie po roku od wprowadzenia PlayStation VR na rynek dowiadujemy się, że sklepy nie otrzymają już dostaw pierwotnej wersji tego hardware'u.

Pierwsze reklamy nowego modelu PlayStation VR

Sieć sklepów Amazon.com podaje, że zakończyła się produkcja podstawowego modelu PlayStation VR. Sklep wyprzedaje teraz ostatnie zapasy modelu CUH-ZVR1 w obniżonej cenie 294 dolarów (tydzień temu gogle kosztowały 350 dolarów).

Sony nie zapowiedziało jeszcze, kiedy nowy model PS VR (CUH-ZVR2) trafi na rynek w USA i Europie. Spodziewać się jednak można, że stanie się to już w najbliższych tygodniach. Wiadomo, że by ułatwić wybór konsumentom Sony umieszczać będzie na kartonach z nowszym modelem PS VR oznaczenie "CUH-ZVR2".

Model CUH-ZVR2 doczekał się m.in. ulepszonego modułu procesora i lepszej integracji gogli ze słuchawkami. Więcej na ten temat pisaliśmy w tym miejscu.

Tagi: gogle gogle vr ps vr Sony vr

Nie przegap