Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.10.2017 10:33
PlayStation VR CUH-ZVR2. Nowa wersja gogli VR w reklamach Sony!
2637V

PlayStation VR CUH-ZVR2. Nowa wersja gogli VR w reklamach Sony!

Na początku października Sony zapowiedziało nowy model gogli PlayStation VR, o oznaczeniu CUH-ZVR2. Dziś mamy pierwszą okazję dokładnie przyjrzeć się tej sprzętowej rewizji.

Sony ujawniło 2 października nową, udoskonaloną wersję gogli PlayStation VR. Sprzęt oznaczony kodem CUH-ZVR2 zawiera ulepszony przewód podłączeniowy o mniejszej średnicy a także zapewnia lepsze wkomponowanie kabli od słuchawek w obudowę gogli.

Gry w Biedronce. Pełna lista z tytułami na PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3 i PC

To nie wszystkie nowinki. Sony zaktualizowało moduł procesora (tzw. Processor Unit), dzięki czemu użytkownicy będą mogli teraz cieszyć się z zawartości kompatybilnej HDR na telewizorze bez konieczności odłączania rzeczonego hardware'u od TV i PS4. Z tej funkcji skorzystamy tylko po wyłączeniu gogli VR. Co warto zaznaczyć - nie będzie można podmienić modułu procesora z nowej edycji gogli PS VR z modelem CUH-ZVR1.

Sprzęt możecie obejrzeć w pełnej krasie na poniższych filmikach, udostępnionych przez japoński oddział Sony. Drugi filmik bardzo fajnie demonstruje udoskonalenia względem starszego modelu CUH-ZVR1.

Co z premierą udoskonalonych gogli PlayStation VR w Europie i USA? Niestety póki co Sony milczy na ten temat. Wiadomo tylko, że w Japonii hardware trafi do sklepów już jutro, 14 października 2017 r.

Źródło: YouTube

Tagi: