Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.10.2017 18:24
Assassin’s Creed: Origins. Gameplay z PlayStation 4 Pro i wstęp do historii
2300V

Assassin’s Creed: Origins. Gameplay z PlayStation 4 Pro i wstęp do historii

W najbliższy piątek wyruszymy w wielką podróż do samego Egiptu. Jeśli wyczekujecie na kurierów z wielką paczką, to na pewno warto spojrzeć na najnowsze materiały, które podgrzewają krew przed zbliżającą się premierą.

Wielkie oczekiwanie na nową odsłonę Assassin’s Creed zakończy się w najbliższy piątek. W tym dniu w końcu zapoznamy się z przygodą umiejscowioną w Egipcie, która została zapowiedziana na tegorocznym E3.

Recenzja Assassin's Creed: Origins

Dotychczas wszystkie oficjalne materiały prezentowały jakość gry w wersji na Xboksa One lub Xboksa One X, ponieważ Microsoft zadbał o współpracę z Ubisoftem. Dziennikarze testują tytuł od ubiegłego tygodnia, ale właśnie teraz mogą zaprezentować kilka fragmentów z przygody.

W końcu możemy spojrzeć na wersję opowieści z PlayStation 4 Pro – jeśli nie chcecie sobie psuć zabawy, to zobaczcie wyłącznie pierwszy, drugi, trzeci lub czwarty gameplay. To tylko małe fragmenty, które mają pokazać jakość edycji na sprzęcie Japończyków. Trudno oczywiście oczekiwać wielkich rozkoszy na materiale z YouTube’a, ale mimo wszystko warto spojrzeć na prezentację Egiptu.

Kolejny film to już spora ciekawostka dla graczy, którzy wciąż nie są przekonani, czy warto sięgać po Assassin’s Creed: Origins – początek rozgrywki (godzina!) to oczywiście tylko wstęp do przyjemności, ale na pewno pozwoli sprawdzić skalę projektu.

Na końcu przedstawiam również zwiastun opublikowany przez Ubisoft. Jest hype? ;)

Tagi: Assassin’s Creed: Origins gameplay Ubisoft zwiastun