SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.10.2017 16:28
South Park: The Fractured But Whole z wersją demonstracyjną. Ubisoft zaprasza do pierdzącej przygody
986V

South Park: The Fractured But Whole z wersją demonstracyjną. Ubisoft zaprasza do pierdzącej przygody

Francuska korporacja zdecydowała się na ciekawy ruch. Firma oferuje graczom wersję demonstracyjną South Park: The Fractured But Whole bez ograniczonej zawartości. Musicie się jednak śpieszyć.

South Park: The Fractured But Whole to najnowsza gra Ubisoftu. Przygoda trafiła na półki sklepowe w ubiegłym tygodniu, a już dzisiaj możecie zapoznać się z wersją demonstracyjną.

South Park: The Fractured But Whole - recenzja gry

Wspominam o tym nie bez powodu – po pierwsze South Park: The Fractured But Whole to świetna gra, a po drugiej Ubisoft zdecydował się na ciekawy ruch – demo nie jest ograniczone zawartością, ale możemy biegać po mieście i wykonywać misje przez 60 minut.

Po zakończeniu rozgrywki otrzymacie możliwość kupienia pełnej wersji i przeniesienia stanu – w tej sytuacji nie będziecie rozpoczynać przygody od początku. Pojawienie się próbki przygody w tak krótkim czasie to świetna wiadomość, bo akurat z tą przygodą powinno zapoznać się wielu graczy.

Pliki pobierzecie dzięki poniższym odnośnikom:

Warto przypomnieć o dodatkowej promocji – kupując South Park: The Fractured But Whole do 31 stycznia 2018 roku otrzymacie za darmo dostęp do South Park: Kijek Prawdy.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: