Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.10.2017 11:46
Call of Duty: WWII. Poznaliśmy wszystkie Trofea
1405V

Call of Duty: WWII. Poznaliśmy wszystkie Trofea

Wiemy już, że Call of Duty: WWII zajmuje w wersji na PlayStation 4 dwa razy tyle co na Xbox One. Do Sieci trafiły już również Trofea, które można zgarnąć bawiąc się w tej strzelaninie.

Call of Duty: WWII trafi na rynek 3 listopada. Niektórzy dorwali się już jednak do swoich kopii gry (w legalny lub nielegalny sposób, tak jak osoba, która skradła kopie z tłoczni DVD), dzięki czemu do Sieci "wyciekła" lista Trofeów. Temat przedstawiła jako pierwsza witryna Exophase, która specjalizuje się w zdobywaniu informacji z tej kategorii - często na długo przed premierą danej gry.

Recenzja Call of Duty: WWII

Wszystkie Trofea z Call of Duty: WWII znajdziecie tutaj, na stronie Exophase. Ostrzegam jednak przed drobnymi spoilerami, skrytymi w opisach poszczególnych wyzwań.

Przy okazji warto przypomnieć, że deweloperzy szacują, że przejście kampanii singleplayer w Call of Duty: WWII zajmie ok. 5-7 godzin. Spora grupa osób zaliczy pewnie kampanię w dwa wieczory - trzeba się liczyć z faktem, że Call of Duty: WWII to tytuł skoncentrowany na rozgrywce sieciowej, w którą najbardziej inwestował wydawca.

Pełna lista Trofeów z Call of Duty: WWII

Tagi:

Nie przegap