Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2017 21:00
Resident Evil 7 w końcu spełniło oczekiwania. Twórcy przedstawili nowy rezultat gry
1592V

Resident Evil 7 w końcu spełniło oczekiwania. Twórcy przedstawili nowy rezultat gry

Capcom przygotowuje się na wielką premierę ostatecznej wersji Resident Evil 7. Grube wydanie zadebiutuje na rynku pod koniec roku i z tej okazji twórcy pochwalili się najnowszym rezultatem wygenerowanym przez podstawkę.

Resident Evil 7 trafiło na półki sklepowe 24 stycznia i zostało ciepło przyjęte przez graczy oraz dziennikarzy. Capcom zdecydował się znacznie odświeżyć skostniałą formułę, ale produkcja mimo to nie spełniła pierwotnych założeń.

Resident Evil 7: End of Zoe i Not a Hero na fabularnym DLC. Capcom zapowiada nowe opowieści

Capcom trzy miesiące temu opublikował raport finansowy, w którym Japończycy podkreślili, że gra nie spełniła oczekiwań. Firma sprzedała wtedy dokładnie 3,7 miliona egzemplarzy produkcji i korporacji zabrakło około 300 tysięcy pudełek do wypełnienia założonego minimum.

Nie czekaliśmy długo na pozytywne informacje od autorów serii Biohazard, ponieważ najnowszy plakat zapowiadający Resident Evil 7: Gold Edition potwierdził osiągnięcie przez tytuł 4 milionów pudełek.

Trudno nie odnieść wrażenia, że autorzy mogli liczyć na znacznie lepszy wynik, ponieważ gra oferuje naprawdę mocną opowieść, która ponownie potrafi przestraszyć. Studio liczy, że wielu niezdecydowanych zainteresuje się kompletnym wydaniem, które pozwoli śmiałkom poznać graczom dodatkową historię.

Zdaniem niektórych plotek, nadciągające DLC zapowie wydarzenia z Resident Evil 8.

Źródło: Twitter

Tagi: Capcom resident evil 7 resident evil VII tweet wyniki sprzedaży

Nie przegap