Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2017 17:54
Resident Evil 7: End of Zoe i Not a Hero na fabularnym DLC. Capcom zapowiada nowe opowieści
1722V

Resident Evil 7: End of Zoe i Not a Hero na fabularnym DLC. Capcom zapowiada nowe opowieści

Capcom opublikował właśnie szczegóły nowych dodatków do Resident Evil 7. Pod koniec roku weźmiemy udział w dwóch przygodach, które zakończą wątek z podstawki oraz bardzo możliwe, że zapowiedzą nowe atrakcje.

Capcom przygotowuje się na wielkie wydarzenie. 12 grudnia otrzymamy ostatnią, dodatkową zawartość do Resident Evil 7. To właśnie na ten dzień zaplanowano premierę dwóch rozszerzeń: End of Zoe i Not a Hero.

DLC z Resident Evil 7 może zapowiedzieć wydarzenia z Resident Evil 8

Japończycy promują DLC jednocześnie, ponieważ firma liczy, że wielu graczy zainteresuje się dwoma historiami, które w pewien sposób będą ze sobą połączone. Not a Hero jest bezpłatnym dodatkiem i przedstawi wydarzenia tuż po zakończeniu wątku głównego – bohaterem przygody został Chris Redfield, który ma odszukać Lucasa Bakera.

Natomiast End of Zoe według plotek będzie czymś w rodzaju pomostu pomiędzy Resident Evil 7 i Resident Evil 8. Zdaniem przecieków Capcom zdecydował się zapowiedzieć nowe wydarzenia przez DLC. W tym wypadku gracze będą musieli wygospodarować około 54 zł.

Twórcy jednocześnie poinformowali, że obie przygody będą współpracować z PlayStation VR, a na deser możecie spojrzeć na fabularny zwiastun. Odnoszę wrażenie, że Capcom pokazuje odrobinę za dużo, ale najwidoczniej taka jest właśnie taktyka studia.

Tagi: Capcom dlc resident evil 7 trailer zwiastun