Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.09.2017 13:23
Pitbull: Ostatni Pies. Znamy obsadę pełną gwiazd – Marcin Dorociński powraca!
3390V

Pitbull: Ostatni Pies. Znamy obsadę pełną gwiazd – Marcin Dorociński powraca!

Patryk Vega kilka miesięcy temu zrezygnował z przygotowania kolejnego filmu z serii Pitbull i dopiero dzisiaj otrzymaliśmy konkrety dotyczące opowieści. W „Ostatnim Psie” zobaczymy wiele znanych twarzy, a nad całym projektem pracuje uznany reżyser.

W lutym wielu fanów Pitbulla zastanawiało się, czy ta seria bez Patryka Vegi ma jakikolwiek sens? Szczerze mówiąc znajduję się raczej po tej „drugiej stronie barykady”, która uważa, że ta seria od przynajmniej dwóch części podąża złą drogą i chętnie zapoznam się z nową wizją.

Recenzja filmu Pitbull. Nowe porządki - walka o Warszawę

A warto odnotować, że nad produkcją czuwa Władysław Pasikowski, który nie tylko zajmie się reżyserią, ale dodatkowo przygotował scenariusz. Szczegółami dotyczącymi projektu podzielił się Marcin Dorociński – znany aktor zapowiedział film znaczącymi słowami:

Kiedy otrzymujesz fantastyczny, trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej strony scenariusz, kiedy reżyserować ma jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów, kiedy na barykadzie mają stanąć z Tobą koledzy, z którymi wspólnie pracowałeś nad jednym z najważniejszych filmów w swoim życiu, kiedy zostajesz otoczony troskliwą opieką producenta, który pozwala Ci być częścią procesu powstania filmu od samego początku, to odpowiedź może być tylko jedna...

Wśród hashtagów znalazły się również szczegóły dotyczące obsady. W Pitbull: Ostatni Pies wystąpią: Krzysztof Stroiński, Rafał Mohr, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Marian Dziędziel, Krzysztof Kiersznowski, Michał Kula, Krzysztof Materna, Iza Kuna, Dorota „Doda” Rabczewska, Jadwiga Cieślak i Katarzyna Nosowska.

Aktualnie nie poznaliśmy szczegółów dotyczących fabuły, czy też wciąż nie znamy daty premiery, ale możemy mieć pewność, że prace nad nowym Pitbullem trwają.

Pitbull ostatni pies

Tagi:

Nie przegap