Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.10.2017 19:34
Warhammer: Vermintide 2 oficjalnie. Zwiastun zapowiada nową kooperacyjną przyjemność
931V

Warhammer: Vermintide 2 oficjalnie. Zwiastun zapowiada nową kooperacyjną przyjemność

W sierpniu miałem okazję wspomnieć o Warhammer: Vermintide 2, jednak autorzy zdecydowali się na dość niecodzienną zagrywkę. Firma potwierdziła, że zamierza zaprezentować grę 17 października. Po dwóch miesiącach czekania, możemy w końcu zobaczyć pierwszy, oficjalny zwiastun.

Warhammer: Vermintide 2 to sieciowa, kooperacyjna gra akcji, w której gracze wcielają się w bohaterów i biorą udział w licznych misjach. Tytuł jest kontynuacją wydanej w 2015 roku produkcji – pierwsza część zgarnęła oceny na poziomie 79%.

Warhammer: The End Times - Vermintide - recenzja gry

Dzisiaj już na szczęście otrzymaliśmy pełne szczegóły. Gra trafi na rynek w pierwszych miesiącach 2018 roku i będzie znacznie bardziej rozbudowana od poprzednika. Twórcy przygotowali 5 bohaterów, którzy otrzymają 15 ścieżek kariery – za każdym razem wojownicy skorzystają z innych zdolności, talentów oraz broni.

Głównym trybem ponownie będzie kooperacja i zdaniem deweloperów Warhammer: Vermintide 2 zaoferuje „bezkompromisowe doświadczenie”. W trakcie zmagań zmierzymy się z między innymi nową armią Chaosu, a deweloperzy opracowali „unikalny system scenariuszy”, który zaoferuje graczom wiele przyjemnych zadań.

Wojownicy skorzystają teraz z nowego systemu przedmiotów – po zakończeniu każdej misji zostaniemy nagrodzeni indywidualnie. Postacie zgarną bronie, pancerze, ubrania, czy też inne drobiazgi.

W skrócie Warhammer: Vermintide 2 zaoferuje czteroosobową kooperację, usprawnioną walkę, 5 bohaterów (z 15 karierami), unikalne zadania dzięki systemowi Heroic Deeds, drzewka talentów, nowych przeciwników oraz bronie, kolejne lokacje, dedykowane serwery i wsparcie modów.  

Tagi: fatshark Warhammer: Vermintide 2 zapowiedź

Nie przegap