Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.10.2017 18:01
ARK: Survival Evolved na Xbox One X. Znamy szczegóły ulepszeń
722V

ARK: Survival Evolved na Xbox One X. Znamy szczegóły ulepszeń

Studio Wildcard ujawniło dokładne szczegóły ulepszeń, na które mogą liczyć posiadacze Xboksów One X w ARK: Survival Evolved. Twórcy zaoferują dwa tryby rozgrywki oraz pełne wsparcie HDR.

ARK: Survival Evolved to nadal wyjątkowo popularne MMO, które zadebiutowało już na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Twórcy na początku nie potrafili okiełznać serwerów oraz optymalizacji, ale dzięki pracy ze społecznością, gra wygląda i działa coraz to lepiej.

How much better will the games look on Xbox One X than on PS4 Pro?

Możecie mieć jednocześnie pewność, że grając w ARK: Survival Evolved na Xbox One X otrzymacie wyjątkową dobrą jakość. Autorzy zapowiedzieli przygotowanie dwóch trybów rozgrywki  – w pierwszej opcji zobaczymy dinozaury w rozdzielczości 1440p przy 30 klatkach na sekundę, a druga opcja pozwoli graczom przyglądać się teksturom w 1080p przy 60 fps.

Twórcy potwierdzili, że w obu opcjach tytuł wykorzysta HDR, dzięki któremu lokacja nabierze zupełnie nowej jakości. W listopadzie ARK: Survival Evolved wykorzysta również funkcje przygotowane przez Microsoft – Xbox Play Anywhere oraz cross-platformową rozgrywkę.

W tym drugim przypadku możemy oczekiwać pojedynków Xbox One + PC. Autorzy potwierdzili, że nie potrafią dogadać się z Sony, więc na wielkie serwery nie zostaną zaproszeni gracze z PlayStation 4. W przyszłym miesiącu deweloperzy udostępnią również narzędzia do walki z oszustami.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: ARK: Survival Evolved Microsoft Studio Wildcard xbox one x

Nie przegap