Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.10.2017 21:00
Hunt: Showdown na klimatycznym zwiastunie. Gra zmierza do Early Access
805V

Hunt: Showdown na klimatycznym zwiastunie. Gra zmierza do Early Access

Crytek coraz to śmielej prezentuje Hunt: Showdown. Twórcy przygotowali interesujący materiał, który może skłonić do tej propozycji wielu fanów sieciowego strzelania. Otrzymaliśmy jednocześnie wiadomość dotyczącą Early Access.

Wiele na to wskazuje, że już wkrótce otrzymamy możliwość wypróbowania Hunt: Showdown. Crytek podąża drogą wyznaczoną przez innych deweloperów i wrzuci swoją najnowszą produkcję do programu Early Access na Steam.

Hunt: Showdown. Gameplay pozwala spojrzeć na wielkie polowanie

Twórcy od kilku dni prezentują kolejne elementy rozgrywki, wspominają o grze i nie jest to przypadek, bo Hunt: Showdown wskoczyło na Steam i twórcy zapowiadają wielką rozgrywkę we Wczesnym Dostępie.

Jest to świetna wiadomość, bo deweloperzy będą mogli rozwijać projekt ze społecznością, więc możemy mieć nadzieję, że tytuł zaoferuje odpowiednią jakość i jednocześnie zostanie doceniony przez graczy.

Crytek bardzo potrzebuje dużego sukcesu. Ostatnie projekty nie prezentowały oczekiwanej jakości i nie zagwarantowały studiu olbrzymiej gotówki – to właśnie z tego powodu pod koniec ubiegłego roku zamknięto 5 oddziałów studia.

Z okazji zapowiedzi wprowadzenia gry do Early Access możemy spojrzeć na nowy zwiastun. To kawał dobrze przygotowany materiał, który przedstawia założenia sieciowego shootera.

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap