Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2017 20:01
Hunt: Showdown. Gameplay pozwala spojrzeć na wielkie polowanie
811V

Hunt: Showdown. Gameplay pozwala spojrzeć na wielkie polowanie

Crytek zdecydował się zaprezentować nowy fragment rozgrywki z nadciągającego Hunt: Showdown. Na materiale dwóch graczy walczy z kolejnymi potworami, a następnie do zabawy dołączają kolejne zespoły.

Hunt: Showdown był dotychczas prezentowany na bardzo mrocznych materiałach, jednak twórcy nie zapomnieli o promieniach słońca i najnowszy fragment pozwala spojrzeć na miejscówkę za dnia. To dobra prezentacja nowego projektu autorów serii Crysis.

Crytek prezentuje stylową broń z Hunt: Showdown

Niemiecki Crytek tworzy sieciową strzelankę, która garściami czerpie z kilku ostatnich hitów. Deweloperzy stawiają na rywalizację dwuosobowych zespołów i gracze na początku muszą zabijać potwory, a jednocześnie walczyć z innymi formacjami.

Każda z drużyn ma do wykonania cele, a punktem kulminacyjnym rozgrywki jest moment, gdy jedna z ekip zabije bossa – wtedy wszyscy próbują ubić niedoszłych zwycięzców.

Hunt: Showdown stawia na bardziej taktyczne strzelanie, gdzie jedna kula może pozbawić życia, więc podczas zmagań zawodnicy nie mogą niczym Rambo ubijać wszystkich na pełnym biegu, a realia pozycji promują graczy, którzy lubią poleżeć w krzakach i wyczekiwać na przeciwnika.

Nadal nie poznaliśmy konkretnej daty premiery, ale możemy mieć nadzieję, że wkrótce Crytek potwierdzi szczegóły dotyczące edycji na komputery osobiste, a następnie zespół skupi się na stworzeniu wersji na konsole.

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap