Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2017 14:31
Humble Bundle z Borderlands. Zestaw 8 gier za 37 zł
895V

Humble Bundle z Borderlands. Zestaw 8 gier za 37 zł

Miłośnicy cyfrowej dystrybucji mogą pochylić się nad najnowszą promocją przygotowaną przez Humble Bundle, w której znalazły się między innymi trzy produkcje z serii Borderlands. Poznajcie wszystkie szczegóły.

Najnowsze Humble Bundle jest interesujące, ponieważ pozwala graczom zgarnąć dobre tytuły, a jednocześnie zainteresowani pomogą National Videogame Museum. Część gotówki otrzymają organizatorzy NVM, którzy będą mogli ulepszyć miejsce zbierające historię gier wideo. Muzeum znajduje się w miejscowości Frisco w Teksasie.

Wyprzedaż gier Devolver Digital na amerykańskim PlayStation Store

Promocja na pewno zainteresuje graczy, którzy wciąż nie znaleźli czasu na serię Borderlands. Nawet za złotówkę możecie zgarnąć pierwszą część ze wszystkimi dodatkami, a jednocześnie dorzucicie do kolekcji dwie dodatkowe produkcje.

Płacąc przynajmniej 1 dolara zgarniecie dodatkowo soundtrack z The Incredible Adventures of Van Helsing i The Incredible Adventures of Van Helsing II oraz 10% zniżki na pierszy miesiąc Humble Monthly.

Odnoszę jednak wrażenie, że najciekawszym progiem jest ten drugi, który pozwoli graczom zgarnąć drugą część Borderlands z rozszerzeniami, a jednocześnie zainteresowani zagrają w świetny Endless Legend – strategia w swoim czasie zgarnęła sporo pochwał.

Poznajcie konkrety:

Dowolna wpłata odblokuje: 

  • Borderlands Game of the Year
  • The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut
  • Wurm Unlimited

Wpłata przynajmniej 18 zł odblokuje również: 

  • Endless Legend Classic Edition
  • Borderlands 2 
  • Borderlands 2 DLC 
  • Guild of Dungeoneering

Wpłata przynajmniej 36 zł odblokuje również: 

  • Borderlands: The Pre-Sequel

Dodatkowe szczegóły znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: https://www.humblebundle.com/endless-rpg-lands-bundle

Tagi: borderlands Humble Bundle PC promocja

Nie przegap