Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.10.2017 18:01
Śródziemie: Cień Wojny na PC bez płyty. Gracze zmuszeni do ściągania, a wydawca chwali się zwiastunem
1467V

Śródziemie: Cień Wojny na PC bez płyty. Gracze zmuszeni do ściągania, a wydawca chwali się zwiastunem

W tym tygodniu wspominałem na portalu o ciekawym rekordzie pobitym przez Śródziemie: Cień Wojny w wersji na komputery osobiste. Jak się okazuje, jeśli nawet zdecydujecie się na grę w wersji pudełkowej, to i tak będziecie musieli pobrać prawie 100GB danych. W oczekiwaniu na pliki, zobaczcie premierowy zwiastun. 

Śródziemie: Cień Wojny debiutuje właśnie na wszystkich platformach. Gra jest dostępna w sklepach, jeśli jednak zdecydujecie się na kupienie pudełka w wersji na PC, to i tak będziecie zmuszeni do pobrania blisko 100GB danych.

Śródziemie: Cień Wojny i orki na warszawskim Mordorze. Zabawna reklama w dniu premiery gry

Wydawca nie zdecydował się zaoferować klientom nawet jednej płytki. Klienci kupując Śródziemie: Cień Wojny w wersji na komputery osobiste otrzymają kod, który następnie mogą zrealizować na Steam.

Nie jest to oczywiście nowa praktyka, ale warto o tym wspomnieć, ponieważ gra Monolith Productions zajmuje dokładnie 97,7GB. Sytuacja jest odrobinę przyjemniejsza, gdy zdecydujecie się nabyć tytuł na konsole – oczywiście pudełka zawierają płytki, a w dodatku cyfrowe wydanie z przykładowo PlayStation Store waży 69,93GB.

Na deser możecie spojrzeć na najnowszy zwiastun. Warner Bros. chwali się opiniami, a dodatkowo wydawca pozwala spojrzeć na kilka przyjemnie zmontowanych scen. Nie obawiajcie się nadmiernych spoilerów, ponieważ widzimy tutaj fragmenty, które zostały pokazane w poprzednich materiałach. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Monolith Productions PC Śródziemie: Cień Wojny trailer zwiastun

Nie przegap