Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.10.2017 14:13
Śródziemie: Cień Wojny i orki na warszawskim Mordorze. Zabawna reklama w dniu premiery gry
1999V

Śródziemie: Cień Wojny i orki na warszawskim Mordorze. Zabawna reklama w dniu premiery gry

Polski wydawca Śródziemie: Cień Wojny w świetny sposób wykorzystał warszawską lokację. Mordor to miejsce przesiąknięte złem i najnowszy spot w przyjemny sposób przedstawia legendarną miejscówkę.  

Warner Bros. od kilku tygodni zasypywał Internet zabawnymi reklamami, w którym orkowie ze Śródziemie: Cień Wojny pojawiali się w dość nienaturalnych miejscach. Cenega podłapała temat i wrzuciła wrogów Taliona na Domaniewską.

Śródziemie: Cień Wojny zajmuje blisko 100GB. Nowy rekord!

O warszawskim Mordorze wciąż krążą legendy. Kompleks biurowców ma złą sławę przez między innymi problemy z komunikacją i w konsekwencji zyskał świetną nazwę nawiązującą do świata z powieści J.R.R. Tolkiena.

Cenega nie zawiodła i zdecydowała się na prostą reklamę. Od premiery Śródziemie: Cień Mordoru minęło trochę czasu, więc orkowie musieli znaleźć sobie nową pracę – niektórzy przeszkadzali, inni udawali, że pracują, ale teraz nie muszą się męczyć. Talion wrócił i trzeba go pokonać!  

Światowy wydawca zdecydował się na podobne wrzucenie wrogów do prawdziwych miejsc, ale ze względu na okoliczności, taka forma promocji ma w Polsce wyjątkowy wydźwięk. Co ciekawe, jeśli pracujecie na Mordorze, to możecie dzisiaj zgarnąć jedną z darmowych kanapek – Cenega zaoferowała orkom 1000 smakołyków od Mr. Rollo! ;)

Źródło: YouTube.com

Tagi: cenega premiera reklama Śródziemie: Cień Wojny

Nie przegap