Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.10.2017 20:00
Echo wygląda zdumiewająco dobrze. Gameplay pokazuje grę byłych twórców Hitmana
437V

Echo wygląda przyzwoicie. Gameplay pokazuje grę byłych twórców Hitmana

W tym tygodniu posiadacze PlayStation 4 otrzymają możliwość zapoznania się z Echo. Gra studia Ultra Ultra została zaprezentowana na świeżej rozgrywce, której warto poświęcić trzy minuty.

Ultra Ultra to zespół założony z byłych deweloperów Io-Interactive. Twórcy zrezygnowali z rozwijania przygód Agenta 47 i zdecydowali się poświęcić zupełnie nowej marce. Echo już zadebiutowało na komputerach osobistych, gdzie gra zgarnęła oceny na poziomie 77%.

Echo z nowym zwiastunem. Dynamiczna akcja i potwierdzenie znanej obsady

Po zaledwie miesiącu od pierwotnej premiery, Echo zmierza na PlayStation 4 i tytuł wydaje się naprawdę intrygujący. W pozycji wcielimy się w kobietę, która trafia do tajemniczego miejsca – tylko tutaj może pomóc powrócić do życia pewnej osobie.

Na jej nieszczęście w budynku zostały przygotowane zabezpieczenia, które klonują „intruza” i wysyłają postacie do walki z przybyszem. W zasadzie poniższy materiał świetny sposób przedstawia projekt i gameplay wygląda w tym wypadku intrygująco.  

Pewnie nie będzie to najważniejsza premiera miesiąca, ale fani skradanek powinni pamiętać o Echo. W sumie ten gatunek wciąż nie jest rozpieszczany, więc trudno w tym wypadku głośno narzekać.

Źródło: YouTube.com

Tagi: echo gameplay ultra ultra zwiastun

Nie przegap