Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.09.2017 19:00
Echo z nowym zwiastunem. Dynamiczna akcja i potwierdzenie znanej obsady
419V

Echo z nowym zwiastunem. Dynamiczna akcja i potwierdzenie znanej obsady

Byli twórcy Hitmana zdecydowali się pochwalić aktorami, których usłyszymy w Echo. Studio musiało sięgnąć głęboko do kieszeni, bo w grze pojawi się między innymi Rose Leslie znana głównie z Gry o Tron.  

Przedstawiciele studia Ultra Ultra do niedawna tworzyli przygody Agenta 47, ale deweloperzy zdecydowali się opuścić IO-Interactive i stworzyć zupełnie nową markę. Echo zadebiutuje już 19 września na komputerach osobistych, a w późniejszym terminie na PlayStation 4.

Echo. 11 minut z najnowszej gry twórców Hitmana

Echo to dość nietypowa skradanka, w której główna bohaterka trafia do tajemniczego Pałacu. Miejsce zostało stworzone przez starożytną cywilizacje i dzięki wykreowanej technologii można przywrócić życie komuś, kto nigdy nie powinien go stracić. Protagonistka w tym miejscu poszukuje pomocy, jednak lokacja posiada nowoczesny system zabezpieczeń – za każdym razem budynek tworzy klony postaci, które mają za zadanie wyeliminować cel. Problemem jest jednak fakt, że sztuczna inteligencja dokładnie uczy się ruchów „pasożyta”.

Najnowszy materiał nie jest specjalni rozbudowany, ale spełnia swój główny cel – pokazuje obsadę. W En (główną bohaterkę) wcieliła się Rose Leslie (Game of Thrones, The Good Fight), a w Londonem (sztuczna inteligencja, która pomaga dziewczynie) został Nick Boulton (Hellblade: Senua’s Sacrifice, seria Mass Effect).

Wkrótce powinniśmy otrzymać pierwsze konkretne informacje dotyczące jakości Echo. Jest to spora ciekawostka, jednak trudno tak naprawdę przewidzieć, czy tytuł osiągnie większy sukces.

Materiał: ECHO - The Voices

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: echo trailer ultra ultra zwiastun

Nie przegap