Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.10.2017 16:09
Ronaldo w FIFA 18
2326V

FIFA 18. Najlepsze gole miesiąca zaprezentowane przez EA Sports

EA Sports rusza z nowym sezonem „Goals of the Month”. Na dobry początek możemy zapoznać się z efektownymi strzałami w wykonaniu między innymi gwiazd Realu Madryt.

EA Sports od kilku sezonów bardzo chętnie prezentuje najpiękniejsze gole strzelane przez fanów swojej piłki nożnej. Chociaż „Osiemnastka” zadebiutowała pod koniec ubiegłego miesiąca, to już teraz możemy spojrzeć na pierwszą rundę fantastycznych akcji.

Recenzja FIFA 18

Na dobry początek oglądamy piękne indywidualności (Ronaldo, Griezmann, Asensio!), czy też dobre zespołowe akcje (Arsenal!). FIFA 18 nagradza za kombinowanie, zabawę piłką, więc w tym sezonie wybrane przez EA Sports akcje mogą prezentować się naprawdę nieźle.

FIFA 18 sprzedaje się naprawdę dobrze, więc jak widać strategia EA działa. W kolejnej odsłonie możemy spodziewać się następnego rozdziału historii Alexa Huntera i może w końcu otrzymamy pełnoprawną FIFA Street? Już NHL 18 pokazuje, że w dużej grze AAA jest miejsce na taki przyjemny dodatek.

A może wśród naszej społeczności znajdują się fani Fify, którzy chcą się pochwalić efektownymi golami? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Sports Electronic Arts fifa 18 gameplay

Nie przegap