Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.10.2017 16:20
Wiedźmin 3: Dziki Gon 4K na PlayStation 4 Pro! Aktualizacja trafiła na serwery
4572V

Wiedźmin 3: Dziki Gon 4K na PlayStation 4 Pro! Aktualizacja trafiła na serwery

CD Projekt RED kilka tygodni temu zapowiedział wykorzystanie dodatkowej mocy nowych konsol i po długim oczekiwaniu, stosowna aktualizacja właśnie trafiła na serwery Sony. Gracze mogą pobierać pliki i cieszyć się z nowej jakości.

Twórcy Wiedźmina jeszcze w ubiegłym roku wspominali, że nie zamierzają korzystać z mocy PlayStation 4 Pro, ale w obliczu premiery Xboksa One X zmienili zdanie. Na ostatnim spotkaniu z inwestorami potwierdzono przygotowanie aktualizacji.

Historia CD Projektu w materiale z serii „Witcher Documentary”

Aktualizacja 1.50 właśnie zadebiutowała na serwerach Sony, jednak wciąż nie otrzymaliśmy potwierdzonej informacji od deweloperów – po prostu gracze dostrzegli pobieranie nowych plików, wśród których pojawia się znaczące:

„PlayStation 4 Pro support"

W przeciągu najbliższych kilku godzin stosowne szczegóły przedstawi zapewne CD Projekt RED, ale gracze mogą liczyć na przynajmniej podbicie rozdzielczości do 4K – już wcześniej twórcy zapowiedzieli "Wersję 4K". 

W późniejszym terminie stosowne pliki trafią również na Xboksa One X.

[Aktualizacja #1]

CD Projekt RED potwierdził aktualizację:

Zarówno podstawowa wersja gry, jak również jej dodatkowa zawartość, w tym rozszerzenia Serca z Kamienia oraz Krew i Wino, zostały zoptymalizowane pod kątem platformy, a także oferują rozgrywkę w rozdzielczości 4K. Jeśli posiadasz konsolę PS4™ Pro, to doskonały moment by nadrobić zaległości i przeżyć ostatnią przygodę Geralta z Rivii, lub powrócić do świata gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Źródło: Twitter

Tagi: 4k CD Projekt RED playstation 4 pro Sony Wiedźmin 3: Dziki Gon

Nie przegap