Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.10.2017 17:06
Historia CD Projektu w materiale z serii „Witcher Documentary”
1022V

Historia CD Projektu w materiale z serii „Witcher Documentary”

Witcher Documentary to specjalna seria materiałów wideo, dzięki której poznamy bliżej twórców z CD Projektu oraz otrzymamy sporo ciekawostek z trzech growych przygód Wiedźmina. Dzisiaj mam okazję przedstawić czytelnikom pierwszy dokument.

Już w weekend Igor miał przyjemność zapowiedzieć serię materiałów od serwisu Noclip. Dziennikarze zdecydowali się przybliżyć graczom nie tylko CD Projekt, ale również sporo ciekawostek związanych z grami rodzimego studia.

Autorzy Wiedźmina z 1997 roku po raz pierwszy pokazują demo swojej gry!

Dzisiaj otrzymaliśmy główny materiał, na którym redakcja przedstawia studio – jak wiadomo firma powstała w 1994 roku i na początku zajmowała się dystrybucją oprogramowania. Na filmie historię rodzimego studia przedstawia Marcin Iwiński, współzałożyciel spółki CD Projekt.

Na "The Story of CD Projekt" znalazło się sporo ciekawostek dotyczących wczesnych lat CDP, jednak trudno nie odnieść wrażenia, że film jest skierowany w głównej mierze do zachodniej publiczności, bo miłośników studia z naszego podwórka pewnie trudno będzie tym dokumentem zaskoczyć.  

W serii zobaczymy również:

  • Wspominki Wiedźmina 1 & 2 — środa, 4 października
  • Kreacja świata w Wiedźmin 3 — piątek, 6 października
  • Zadanie Dzikiego Gonu — poniedziałek, 9 października
  • Tłumaczenie gry — środa, 11 października
  • Diabeł tkwi w szczegółach — piątek, 13 października

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon

Nie przegap