Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2017 16:11
Gran Turismo Sport może otrzymać otwartą betę. Szczegóły i nowy gameplay
1767V

Gran Turismo Sport z "limitowanym" demem. Wypróbujemy grę przed premierą

Prawdopodobnie jeszcze przed wielką premierą nowej gry Polyphony Digital odbędą się wielkie testy. W Sieci pojawiły się konkretne szczegóły dotyczące testów beta, a informacje zostały opublikowane w nieprzypadkowym miejscu.

Gran Turismo Sport trafi na półki sklepowe 17 października, czyli wkrótce powinniśmy otrzymać bardzo konkretne informacje dotyczące produkcji. Wiele jednak na to wskazuje, że jeszcze przed debiutem wszyscy zainteresowani sprawdzą grę.

Gran Turismo Sport has na equal

Na witrynie Tesco.com gracze mogą nabyć Gran Turismo Sport, co oczywiście nie jest dziwne, jednak w opisie produktu pojawiły się szczegółowe informacje dotyczące testów gry! Rozgrywka zdaniem pracowników sklepu rozpocznie się 9 i będzie trwać do 12 października.

W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy posiadacze PlayStation 4 – nie jest wymagana subskrypcja PlayStation Plus. Japończycy przygotowali trzy trasy (Northern Isle, Dragon Trail, Colorado) w Sport Mode, podczas wszystkich zmagań sprawdzimy wyłącznie dzienne wyścigi, otrzymamy mały pokaz trybu kampanii, szkołę z ośmioma eventami oraz zadania (od pierwszego do szóstego etapu).

Gracze otrzymają dostęp do odblokowywania zawartości, ale nadal czekamy na potwierdzenie wszystkich rewelacji przez Sony. Bardzo możliwe, że oficjalna wiadomość zostanie opublikowana już wkrótce – w końcu posiadacze PlayStation 4 muszą przygotować się na kolejne granie.

 

[Aktualizacja #1]

Właśnie otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie od Sony - nie jest to "beta" a "demo", jednak wszystkie szczegóły zostały bez zmian:

  • Gramy od 9 do 12 październka
  • Ściągamy o 7 października

Źródło: http://wccftech.com/gran-turismo-sport-new-footage/

Tagi: beta Gran Turismo Sport playstation 4 Polyphony Digital Sony

Nie przegap