Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.10.2017 19:35
Games with Gold z 2 dodatkowymi grami na Xbox One
2255V

Games with Gold z 2 dodatkowymi grami na Xbox One

Od dzisiaj subskrybenci Xbox Live Gold mogą ściągać pierwsze produkcje z październikowej listy Games with Gold. Gracze ponownie mogą pobrać tytuły z innych regionów i tym samym dodać do swojej biblioteki aż cztery gry.

Xbox One nie posiada blokady regionalnej i bez problemu dzięki opcjom możemy korzystać ze sklepu z Francji, Ameryki, czy też Japonii. To właśnie dzięki braku ograniczeń, gracze mogą skorzystać z oferty Games with Gold z innych regionów.

Games with Gold październik 2017

Microsoft Polska zaprezentował gry z Games with Gold pod koniec ubiegłego miesiąca. Na liście widnieje między innymi Gone Home oraz Rayman 3HD – oba tytuły są już dostępne i mogą je pobrać gracze na swoje Xboksy One i Xboksy 360.

W Arabii Saudyjskiej oraz Japonii pojawiły się inne gry, więc dzięki temu możecie wrzucić do swoich cyfrowych bibliotek również:

 • Arabia Saudyjska: KALIMBA
  - Data premiery: 17.12.2014
  - Średnia ocen: 81%
   
 • Japonia: Slime Rancher
  - Data premiery: 01.08.2017
  - Średnia ocen: 81%

Oba tytuły są dostępne do 30 października. W tym wypadku nie możemy mówić o wybitnych grach AAA, jednak akurat w tym wypadku gracze nie powinni szczególnie narzekać, bo są to darmowe-dodatkowe przyjemności.

Tagi: games with gold Microsoft xbox 360 Xbox One