Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.10.2017 22:00
Dishonored: Death of the Outsider ukończone w niespełna 10 minut
869V

Dishonored: Death of the Outsider ukończone w niespełna 10 minut

Najnowsza opowieść Arkane Studios zbiera pozytywne opinie, ale tylko kwestią czasu było pojawienie się rozgrywki, na której jeden ze śmiałków ukończy tytuł w ekspresowym tempie. Najnowszy rekord potwierdza, że Dishonored: Death of the Outsider można ukończyć w mniej niż 10 minut.

Standardowe poznanie opowieści z Dishonored: Death of the Outsider zajmuje około 7-12 godzin. W tym czasie każdy zainteresowany dokładnie pozna historię i w zależności od oczekiwań rozpęta na mapach piekło lub zdecyduje się unikać wszczynania alarmów.

Dishonored 3 z nowymi bohaterami. Corvo i Emily odpoczną

Deweloperzy przygotowali nowe umiejętności dla głównej bohaterki i jedną z nich jest skill umożliwiający teleportację na krótkim dystansie. Sztuczka pozwala w ekspresowy sposób przemieszczać się po mapie i tę sytuację wykorzystał jeden z graczy.

Poniżej zobaczycie dynamiczne „przeskoczenie” całej przygody, jednak nie jest to czysta rozgrywka, bo gracz wykorzystuje jeden ze znanych błędów, który pozwala mu wyłączyć jedną z animacji. Mimo wszystko warto tutaj zwrócić uwagę na dokładne poznanie terenu, wydarzeń oraz opanowanie produkcji – Bjurnie na pewno nie nudził się w przeciągu ostatniego tygodnia.

Arkane Studios wciąż nie potwierdziło swojego nowego projektu. Według ostatnich plotek, autorzy serii Dishonored pracują teraz nad tytułem, który pod względem modelu biznesowego ma przypominać Destiny – będzie to „gra jako usługa”.

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap