Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.10.2017 12:27
Elite: Dangerous. Pierwszy ufok już zestrzelony! Gracze stawiają czoła ofensywie Thargoidów
873V

Elite: Dangerous. Pierwszy ufok już zestrzelony! Gracze stawiają czoła ofensywie Thargoidów

W Elite: Dangerous doszło do pewnego przełomu. W tytule rozpoczęła się kilka dni temu inwazja ufoków, którzy przestali się biernie przyglądać poczynaniom graczy.

Statki Thargoidów rozpoczęły ofensywę w Elite: Dangerous, o czym pisaliśmy przed weekendem. Wszyscy piloci, którzy stanęli do boju z pojazdami ufoków zostali pokonani.

Inwazja obcych w Elite: Dangerous

Gracze połączyli siły, by znaleźć sposób na pokonanie agresywnych ufoków. Okazuje się, że kosmiczni piloci odnieśli już pierwsze sukcesy na tym polu w Elite: Dangerous.

Pierwsze zwycięstwo z Thargoidami odniósł Joshua Chamberlain ze swoim klanem Smiling Dog Crew (SDC). Na szczęście Joshua nagrywał gameplay z tego zdarzenia, dzięki czemu mamy dowód i jednocześnie instrukcję, jak radzić sobie z ufokami. Okazuje się, że kluczem do zwycięstwa jest używanie rakiet anti-xeno, dostępnych od paru dni w uniwersum Elite: Dangerous. Takimi pociskami trzeba celować w "płaty" pojazdu ufoków, by dobrać się w ten sposób do odsłoniętego rdzenia. Równocześnie uważać trzeba w momencie finalnej eksplozji pojazdu obcych na falę uderzeniową, która ma dużą niszczącą siłę.

Tagi: elite elite: dangerous obcy ufo

Nie przegap