Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2017 14:32
PlayStation 4 Slim 1TB z drugim padem i FIFA 18 w dobrej cenie
1971V

PlayStation 4 Slim 1TB z drugim padem i FIFA 18 w dobrej cenie

Sony nie próżnuje i często w ostatnim czasie przygotowuje różne zestawy z PlayStation 4 Slim oraz PlayStation 4 Pro. Z tego powodu sklepy szykują dla klientów najróżniejsze promocje i dzisiaj możecie nabyć w przystępnej cenie wychudzoną wersję konsoli.

PlayStation 4 Slim jest typową zagrywką Sony. Firma chętnie tworzy mniejsze wersje konsol i oferuje graczom bardziej dopracowany sprzęt. W przypadku PS4 Slim na uwagę na pewno zasługują mniejsze gabaryty, ulepszony kontroler, bardziej przemyślana konstrukcja oraz fakt, że urządzenie jest cichsze od standardowego modelu. 

Poradnik do FIFA 18

Jeśli wciąż czekacie na idealną okazję, by nabyć PlayStation 4, nie zamierzacie dopłacać do mocniejszej wersji i jednocześnie macie chrapkę na FIFA 18, to poniższy zestaw może Was naprawdę zainteresować.

PlayStation 4 Slim 1TB w Polsce można nabyć za około 1249 zł, wersję z dwoma kontrolerami za 1439 zł, a z jednym padem ale FIFA 18 za około 1489 zł. Nie trudno zrozumieć, że niemiecki Amazon oferuje naprawdę przemyślany zestaw, którym warto się zainteresować.

Problemem dla niektórych może być fakt sprowadzenia konsoli z Niemiec, jednak z własnego doświadczenia wiem, że sprzęt dochodzi w jednym kawałku i nie ma z nim najmniejszego problemu.

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/playstation-4-slim-1tb-fifa-18-drugi-kontroler-14-dni-playstation-plus-za-1333-zl-z-wysylka-do-polski/

Tagi: Amazon fifa 18 playstation 4 slim promocja Sony

Nie przegap