Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.09.2017 19:51
Tekken 7 w Ofercie Tygodnia na PlayStation Store
1890V

Tekken 7 w Ofercie Tygodnia na PlayStation Store

Najnowsza bijatyka Bandai Namco wylądowała w promocji na PlayStation Store. Gracze mogą nabyć urządzenie w dwóch wersjach i jednocześnie zaoszczędzić odrobinę gotówki. Rabaty w tym wypadku wynoszą 39-41%.  

Tekken 7 zadebiutował na rynku z problemami w trybie sieciowym, ale na szczęście autorzy nie zawiedli i przygotowali niezbędną aktualizację, dzięki której można teraz bez problemu cieszyć się rywalizacją w turniejach.

Tekken 7 - recenzja gry

Tytuł Bandai Namco trafił na półki sklepowe w czerwcu, więc po zaledwie trzech miesiącach od premiery, Tekken 7 wylądował w Ofercie Tygodnia. Standardowo ceny nie zachwycą każdego fana pudełek, ale jeśli preferujecie cyfrową dystrybucję, to możecie zainteresować się poniższymi ofertami:

Jeśli zdecydujecie się nabyć droższą wersję, to otrzymacie zestaw dodatków, wśród których znajdują się między innymi nowi wojownicy:

„Zdobądź TEKKEN 7 Deluxe Edition i rozszerz drogę wojownika o dwie grywalne postacie, nowy tryb gry oraz setki dodatkowych kostiumów. W ramach niepowtarzalnego prezentu, do zakupu dodajemy ponad 30 metalicznych kostiumów dla twoich postaci, dzięki którym będą one lśniły w turnieju Iron Fist Tournament!”

Posiadacze PlayStation VR mogą w Tekken 7 skorzystać ze specjalnego trybu, ale jest to wyłącznie mały dodatek, który pozwala obserwować akcję z nowej perspektywy.

Źródło: PlayStation Store

Tagi:

Nie przegap