Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.09.2017 14:04
Assassin’s Creed: Origins z oficjalnymi słuchawkami oraz popiersiem. Całość za 266 tysięcy złotych
4017V

Assassin’s Creed: Origins z oficjalnymi słuchawkami oraz popiersiem. Całość za 266 tysięcy złotych

Ubisoft zaprezentował oficjalne słuchawki, którymi na pewno zainteresują się miłośnicy serii Assassin’s Creed. Problemem dla niektórych będzie cena, ponieważ ekskluzywny sprzęt został przygotowany w specjalnym wydaniu i trafi tylko dla największych fanów marki.

Francuska korporacja w najróżniejszy sposób promuje nadciągający Assassin’s Creed: Origins. Ubisoft zdecydował się nawet nawiązać współpracę z francuskim jubilerem Tournaire, który przygotuje limitowaną wersję słuchawek z logiem produkcji.

Assassin's Creed: Origins na pięknej rozgrywce z Xbox One X. Egipt oczarowuje

Słuchawki filmy Focal z logiem gry można nabyć za 250 euro (1075 zł), co nie wydaje się bardzo wygórowaną ceną, bo za tę kwotę otrzymujemy porządny, bezprzewodowy headset, który w dodatku jest upiększony motywami z gry Assassin’s Creed: Origins.

Jeśli jednak chcecie sięgnąć głębiej do kieszeni, to możecie zdecydować się na te same słuchawki, nad którymi tym razem pracowali przedstawiciele wspomnianego Tournaire – ekipa zadbała o wyłożenie sprzętu 18-karatowym złotem, ale w tej sytuacji cena odrobinę rośnie… Do 50 tysięcy euro, czyli około 215 000 zł.

Gdybyście jednak stwierdzili, że w sumie głupio tak kupić słuchawki bez odpowiedniego stojaka, to możecie wygrzebać z portfela kolejne 12 tysięcy euro (51 600 zł) i nabyć jedną z dziesięciu sztuk popiersia bohatera Assassin’s Creed: Origins. Bayek w takiej formie idealnie nadaje się do ułożenia na nim słuchawek.

Reasumując za jedyne 266 660 zł otrzymacie kawał… Ekskluzywnego sprzętu z gry o bieganiu po Egipcie.

Assassins Creed Origins sluchawki

Źródło: https://www.videogamer.com/news/assassins-creed-origins-has-tie-in-gold-headphones-that-cost-50k-for-some-reason

Tagi: Assassin’s Creed: Origins headset słuchawki Ubisoft