Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.09.2017 17:32
Assassin's Creed: Origins na pięknej rozgrywce z Xbox One X. Egipt oczarowuje
2340V

Assassin's Creed: Origins na pięknej rozgrywce z Xbox One X. Egipt oczarowuje

Na targach w Kolonii miałem okazję zapoznać się z wycinkiem Assassin’s Creed: Origins i końcówkę roku na pewno spędzę w Egipcie. Tytuł Francuzów wygląda świetnie, a dzisiaj możemy spojrzeć na kolejny materiał z nowej platformy Microsoftu.

Assassin’s Creed: Origins jest jednym z kilku tytułów, którymi Microsoft zamierza promować swoją nową platformę. Firma podpisała umowy z kilkoma firmami i teraz na wszystkich targach gracze oraz dziennikarze mogą sprawdzić wersje z Xboksa One X.

Final Fantasy XV. Festiwal Assassin's Creed już dostępny. Gratisowa przygoda pełna dialogów i atrakcji

Nie inaczej było w Kolonii, gdzie pojawiło się wiele standów z Assassin’s Creed: Origins z Xboksem One X. Zainteresowani mogli sprawdzić spory fragment produkcji Francuzów, w której udostępniony zróżnicowany fragment mapy.

Szczerze mówiąc jestem oczarowany tytułem, bo twórcom w świetny sposób udało się przenieść bohatera do Egiptu – przepełnione piaskiem lokacje nie są nudne, a potrafią zaintrygować ciekawymi skrytkami, czy też sporymi podziemiami.

Na filmie zobaczycie również ulepszoną walkę, która faktycznie nie jest teraz formalnością. Ubisoft obiecał znaczącą rozbudowę tego elementu i twórcy dotrzymali słowa – rywalizacja jest wymagająca, a zarazem satysfakcjonująca.

Sporą niewiadomą wciąż pozostaje historia, ale możemy mieć nadzieję, że również ten element został dopracowany i będzie w ciekawy sposób łączył się z pozostałymi aspektami gry.

Materiał: Assassin's Creed Origins - Xbox One X Gameplay

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap