Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.09.2017 15:09
Star Wars: Battlefront II ze szczegółowym zwiastunem. Dokładna zawartość, gameplay i konkrety
1345V

Star Wars: Battlefront II ze szczegółowym zwiastunem. Dokładna zawartość, gameplay i konkrety

DICE przygotowało świetny materiał, który na pewno zainteresuje wielu fanów Gwiezdnych Wojen. Firma pokazuje dokładną zawartość nadciągającego Star Wars: Battlefront II i porównuje elementy z poprzednikiem.

Szwedzi już wielokrotnie powtarzali, że Star Wars: Battlefront II otrzyma mnóstwo nowej zawartości. Studio wysłuchało opinii fanów i w konsekwencji nadciągająca „dwójka” zaoferuje graczom rozgrywkę na wiele godzin.

Star Wars: Battlefront Season Pass za darmo na PlayStation 4, Xbox One i PC

„Oto Star Wars: Battlefront II” – tymi słowami został zatytułowany najnowszy materiał i w zasadzie trudno się z tym nie zgodzić. Autorzy zdecydowanie rozbudowali grę względem poprzednika i ujawniają konkrety:

Lokacje:

  • Star Wars: Battlefront:4
  • Star Wars: Battlefront II: 18

Herosi:

  • Wars: Battlefront:6
  • Star Wars: Battlefront II: 14

Pojazdy

  • Wars: Battlefront:11
  • Star Wars: Battlefront II: 39

Nie możemy przy tym zapomnieć, że gra zawiera również fabularną kampanię, a podczas sieciowych zmagań wcielimy się w różne klasy, skorzystamy z wielu broni, gadżetów, a dodatkowo autorzy dopracowali system rozwoju bohatera.

Materiał jest ciekawy, ponieważ pozwala spojrzeć na mnóstwo rozgrywki, poszczególne tryby, bohaterów, a nawet otrzymujemy krótką prezentację historii. Szykuje się kawał wielkiej produkcji, która powinna zadowolić fanów uniwersum.

Źródło: YouTube.com

Tagi: DICE Electronic Arts gameplay Star Wars: Battlefront II zwiastun

Nie przegap