Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.09.2017 19:32
Śródziemie: Cień Wojny nie zostanie zniszczone przez mikrotransakcje. Gameplay pokazuje walkę na smoku
673V

Śródziemie: Cień Wojny nie zostanie zniszczone przez mikrotransakcje. Gameplay pokazuje walkę na smoku

Monolith Productions zdecydowało się dodać do Śródziemie: Cień Wojny małe płatności i teraz deweloperzy na każdym kroku zapowiadają, że przygotowany system nie zniszczy balansu. W dodatku możemy spojrzeć na sporo nowej rozgrywki z kolejnej przygody Taliona.

Małe płatności zniszczyły już kilka gier, więc fani Władcy Pierścieni obawiają się o losy Cienia Wojny. Autorzy jednak są pewni, że przygotowany system nie wpłynie na naszą przyjemność z rozgrywki. To tylko i wyłącznie dodatek.

Śródziemie: Cień Wojny z interaktywnym zwiastunem. Pokaz mocy systemu Nemezis

W Śródziemie: Cień Wojny pojawią się skrzynki z przedmiotami, które kupimy między innymi za prawdziwą gotówkę. Od prezentacji elementu, autorzy podkreślają, że w tym wypadku nikt nie będzie zmuszał graczy do inwestowania pieniędzy, jednak sytuacja wciąż wywołuje mieszane opinie.

Z tego powodu Bob Roberts postanowił porozmawiać z ekipą brytyjskiego Eurogamera, gdzie podczas rozmowy jeszcze raz podkreślił, że mikrotransakcje są tylko opcją, a balans nie zostanie zniszczony.

Twórcy wykonali już mnóstwo testów, podczas których nie korzystali z płatnych skrzynek i bez najmniejszego problemu mogli dobrze się bawić. Deweloper jednocześnie podkreślił, że pojawiło się kilka błędnych informacji, dlatego jego studio stara się to dokładnie wytłumaczyć.

Śródziemie: Cień Wojny ni będzie wymagało również od graczy stałego dostępu do Sieci – taka plotka pojawiła się w okolicach ogłoszenia skrzynek.

Zdaniem dyrektora projektu płatne skrzynki to tylko i wyłącznie opcja dla graczy, którzy chcą zaoszczędzić trochę czasu – w grze zdobędziemy również walutę i dzięki niej zrobimy niezbędne zakupy.  

Na deser zobaczcie kilka nowych fragmentów z rozgrywki.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-09-24-shadow-of-war-developer-discusses-games-controversial-loot-boxes

Tagi: gameplay mikrotransakcje Monolith Productions Śródziemie: Cień Wojny Warner Bros.

Nie przegap