Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.09.2017 15:16
Śródziemie: Cień Wojny z interaktywnym zwiastunem. Pokaz mocy systemu Nemezis
658V

Śródziemie: Cień Wojny z interaktywnym zwiastunem. Pokaz mocy systemu Nemezis

Na takie mięsko czekali fani Władcy Pierścieni. Warner Bros. zaprasza do interaktywnej zabawy, w której każdy śmiałek zadecyduje o losach Taliona. Najnowszy zwiastun Śródziemie: Cień Wojny prezentuje najmocniejszy punkt produkcji.

Śródziemie: Cień Wojny rozwija koncepcję systemu Nemezis. W grze nasze najmniejsze decyzje wpłyną na losy świata, a podczas rozgrywki wielokrotnie otrzymamy możliwość wymierzenia sprawiedliwości lub ocalenia współtowarzysza broni.

Śródziemie: Cień Wojny z zabawnymi reklamami live-action

To właśnie ten element pokazuje najnowszy materiał. Wydawca zadbał o kapitalnie przygotowany zwiastun live-action, który w dodatku posiada element interaktywności – w pewnym momencie otrzymacie możliwość zadecydowania o losach.

Wybór „Save or Slay” włącza drugi film, który pcha fabułę i pozwala obserwować akcję. A to nie koniec przyjemności, bo autorzy przygotowali trzy dodatkowe sceny – tym razem protagonista otrzymuje możliwość przydzielenia jednemu z towarzyszy specjalnego zadania.

Na uwagę na pewno zasługuje samo wykonanie – jeszcze niedawno Zax widząc teaser projektu wspominał o bajecznej jakości. Warner Bros. faktycznie nie żałuje gotówki na promocję Śródziemie: Cień Wojny.

Źródło: YouTube.com

Tagi: live-action Monolith Productions Śródziemie: Cień Wojny trailer Warner Bros. zwiastun

Nie przegap