Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.09.2017 19:01
Call of Duty: WWII. Fabularny zwiastun pokazuje krwawą wojnę – to trzeba zobaczyć!
4705V

Call of Duty: WWII. Fabularny zwiastun pokazuje prawdziwą wojnę – to trzeba zobaczyć!

Sledgehammer Games przygotowało prawdziwą bombę. Firma zaprezentowała fabularny zwiastun Call of Duty: WWII, który po prostu trzeba zobaczyć. Twórcy pokazują wielką wojnę i trudno przejść obok tego materiału obojętnie.

Activision w końcu powiedziało „dość” i w listopadzie na rynku zadebiutuje Call of Duty umiejscowione w przeszłości. Koniec z laserami, skakaniem po ścianach, a nadszedł czas leżenia w okopach. Dzisiaj możemy pierwszy raz (nie licząc małej zajawki z prezentacji) spojrzeć na fabularną historię wykreowaną przez Sledgehammer Games.

PlayStation 4 Slim w edycji Call of Duty: WWII wygląda wybitnie!

Czekaliście na bombardowanie? Sledgehammer Games wpadło na świetny pomysł – najbliższy tydzień to „tydzień z historią”. Poniżej możecie spojrzeć na fabularny zwiastun, a w kolejnych dniach poznacie skład głównego bohatera oraz współtowarzyszy broni. W czwartym dniu będziemy świadkami tajemniczej prezentacji zatytułowanej „Prawdziwe bitwy. Prawdziwe historie”.

Możemy w tej sytuacji spodziewać się mocnego materiału, który pokaże poszanowanie przez deweloperów historii. Już wcześniej wielokrotnie Sledgehammer Games zapowiadało potraktowanie prawdziwych wydarzeń z odpowiednim szacunkiem – studio odrobiło zadanie domowe wertując książki, rozmawiając z historykami, a nawet odwiedzając weteranów.

A dzisiejszy materiał? To jeden z najlepszych zwiastunów na przestrzeni całej serii Call of Duty. Po zobaczeniu materiału chcę już po prostu w to zagrać. Sledgehammer Games ma ogromną szansę stworzyć świetną przygodę, obładowaną mocnymi scenami i oby tylko nie zmarnowali tego wielkiego potencjału. Oby! 

Call of Duty: WWII opowiada historię szeregowca Ronalda „Reda” Danielsa, młodego rekruta służącego w I Dywizji Piechoty Armii Stanów Zjednoczonych, który swą pierwszą w życiu bitwę toczy w trakcie lądowania w Normandii – jednej z największych operacji desantowych w historii. Po tym, jak udaje mu się przeżyć dramatyczne wydarzenia na plażach Normandii, Red trafia wraz z oddziałem do różnych zakątków Europy. W trakcie marszu na Niemcy bierze udział w słynnych bataliach, takich jak bitwa o las Hürtgen i bitwa o Ardeny. Jego wyprawa zaczyna się 3 listopada.

Tagi: Activision Call of Duty: WWII Sledgehammer Games trailer zwiastun

Nie przegap