Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.09.2017 10:25
Poznań Game Arena 2017. Na targach pogramy na Xbox One X - po raz pierwszy w Polsce!
1510V

Poznań Game Arena 2017. Na targach pogramy na Xbox One X - po raz pierwszy w Polsce!

Wiemy już, że Xbox One X nawiedzi targi T-Mobile Warsaw Games Week 2017. Kilka dni wcześniej nową konsolę Microsoftu będzie można sprawdzić w akcji w Poznaniu.

WGW 2017 rozpocznie się 13 października i będzie to dla wielu graczy pierwsza okazja do przetestowania Xbox One X. Osoby, które nie mogą się doczekać, by sprawdzić najpotężniejszą konsolę w historii, mogą się jednak udać kilka dni wcześniej do Poznania. Organizatorzy Poznań Game Arena 2017 oraz Microsoft obwieścili, że na imprezie rozpoczynającej się 6 października w Poznaniu nie zabraknie Xbox One X.

Informacje o Xbox One X na Warsaw Games Week 2017

Xbox One X zaliczy pierwszą publiczną prezentację na targach Poznań Game Arena 2017. Sprzęt będzie można przetestować osobiście, grając w Forza Motorsport 7 i Assassin's Creed: Origins. Poniżej znajdziecie treść komunikatu prasowego Microsoftu związanego z tym wydarzeniem:

Po niezwykle pozytywnym przyjęciu przez graczy konsoli Xbox One X podczas jej pierwszej prezentacji na targach E3 2017, oraz po jej pierwszych testach w Europie podczas sierpniowego gamesomu w Niemczech, Xbox postawił na dostarczenie fanom atrakcji nieustępujących tym z największych światowych imprezy. Firma zaprasza wszystkich graczy na pierwszy w Polsce publiczny pokaz konsoli Xbox One X podczas odbywających się w dniach 6-8 października targów Poznań Game Arena. Specjalnie przygotowana strefa Xbox One X pozwoli na samodzielne wypróbowanie najnowszego urządzenia Xbox jeszcze przed jego premierą, jak również sprawdzenie najpopularniejszych gier w jakości 4K, w tym m.in. Forza Motorsport 7 na symulatorach wyścigowych oraz Assassin’s Creed Origins.

Targi Poznań Game Arena 2017 odbywać się będą 6-8 października 2017 roku. Pełny pakiet informacji o wydarzeniu znajdziecie na stronie organizatora. Wybieracie się w tych dniach do Poznania?

Tak było na Poznań Game Arena 2016

Źródło: http://www.gamearena.pl/pl/kup_bilet/co-gdzie-kiedy-bilety/

Tagi: pga 2016 poznań poznań game arena 2017 T-Mobile Warsaw Games Week 2017 wgw Xbox One X