Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.09.2017 08:17
Final Fantasy IX. Porównanie grafiki na PSOne i PS4
2203V

Final Fantasy IX. Porównanie grafiki na PSOne i PS4

Jedną z ciekawszych zapowiedzi na TGS 2017 było Final Fantasy IX w wersji na PlayStation 4. Tytuł jest już dostępny w sprzedaży za ok. 80 zł. Oczywiście z tej okazji powstało porównanie graficzne pierwowzoru z kultowego Szaraka z odświeżoną wersją na PS4.

Square Enix nie wysiliło się specjalnie przy tworzeniu tego "odgrzewanego kotleta". Reedycja Final Fantasy IX na PlayStation 4 to po prostu port wersji, która dostępny jest od pewnego czasu dla graczy pecetowych na Steam (tytuł trafił też na urządzenia mobilne z iOS/Androidem). Wygląda na to, że w wersji konsolowej deweloperzy nie pokusili się o poprawki wizualne względem edycji PC.

Final Fantasy IX ujawnione na PS4 w trakcie TGS 2017

Oczywiście Final Fantasy IX na PS4 zostało wyposażone w zestaw funkcji, do których przyzwyczaiło nas już Squqare Enix w przypadku reedycji starszych role-playów. Dostaliśmy opcję auto-save, tryb przyspieszonej akcji i oczywiście zestaw Trofeów do zdobycia.

Poniżej znajdziecie porównanie graficzne Final Fantasy IX w oryginalnej wersji z PlayStation z odświeżoną edycją na PlayStation 4. Tytuł można kupić w promocji na PS4 za 71 zł (do 27 września).

Tagi: final fantasy IX grafika PC Square Enix Steam

Nie przegap