Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2017 18:01
Final Fantasy IX na PlayStation 4. Cena, promocja, ulepszenia i screeny
2259V

Final Fantasy IX na PlayStation 4. Cena, promocja, ulepszenia i screeny

Square Enix zaskoczyło wrzucając na PlayStation Store odrobinę ulepszony Final Fantasy IX. Gra jest dostępna na PlayStation 4 również w naszym regionie, więc możemy zapoznać się z konkretami dotyczącymi produkcji.  

Jedna z największych niespodzianek konferencji Sony na Tokyo Game Show 2017 została ujawniona kilka godzin przed wydarzeniem. PEGI oceniło tytuł i w sumie gracze mogli szykować się na stosowny zwiastun – ten pojawił się tuż po godzinie 9:00.

Pierwsze informacje o Final Fantasy IX na PlayStation 4

Impreza Sony nie była wyłącznie skierowana do graczy z Japonii, więc Final Fantasy IX jest już dostępny również na polskim PlayStation Store. Tytuł został wyceniony na 89 zł, ale subskrybenci PlayStation Plus mogą skorzystać z 20% zniżki i kupić grę za 71,20 zł.

Wersja na PlayStation 4 nie jest pełnym odświeżeniem. Twórcy w tym wypadku zajęli się przygotowaniem wyższej rozdzielczości (filmiki oraz bohaterowie), dodali do tytułu trofea, czy też stworzyli różne dodatki w formie przyspieszonej rozgrywki oraz trybu bez pojedynków.

Łowcy pucharków mogą szykować się na platynę, a całą przyjemność zajmuje dokładnie 5GB. Gra zawiera angielskie, niemieckie, włoskie, francuskie oraz hiszpańskie napisy. W galerii znajdziecie serię screenów.

Wspomniana promocja obowiązuje do 27 września.

Źródło: PlayStation Store

Tagi: final fantasy IX playstation 4 Square Enix

Nie przegap