Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.09.2017 20:01
Halo na Xbox One dzięki Wstecznej Kompatybilności. DLC za darmo
884V

Halo na Xbox One dzięki Wstecznej Kompatybilności. DLC za darmo

343 Industries kilka tygodni temu zapowiedziało wprowadzenie czterech części Halo na Xboksa One dzięki Wstecznej Kompatybilności. Po ponad dwóch miesiącach prac, deweloperzy ogłosili sukces.

Wsteczna Kompatybilność jest wciąż rozwijana przez Microsoft. W usłudze lądują produkcje, które umilały czas posiadaczom Xboksów 360 i dzięki propozycji Amerykanów, gracze mogą bez dodatkowych kosztów powracać do ulubionych historii.

Xbox One X może być kompatybilny z kolejną konsolą Microsoftu! Amerykanie rozpoczną nowy rozdział w historii

W lipcu 343 Industries potwierdziło chęć rozszerzenia usługi – Halo 3, Halo 3: ODST, Halo 4 oraz Halo: Combat Evolved Anniversary miały trafić dzięki Wstecznej Kompatybilności na Xboksa One już dwa tygodnie temu, ale autorzy chcieli mieć pewność, że każda część będzie błyszczeć na urządzeniu.

Z tego powodu odrobinę opóźniono premierę, ale od dzisiaj możecie już pobierać gry z Xbox Live oraz wrzucać płytki do Xboksa One – jedynie Halo: Combat Evolved Anniversary działa wyłącznie za pomocą nośnika.  

Należy na pewno zaznaczyć, że wszystkie dodatki do wspomnianych tytułów są dostępne za darmo – wystarczy wskoczyć na Xbox Store, gdzie znajdziecie sporo paczek z dodatkowymi lokacjami. Wcześniej Microsoft potwierdził możliwość LAN-owej rozgrywki pomiędzy posiadaczami Xboksów One i Xboksów 360.

Źródło: Twitter

Tagi: halo Halo 3 halo 3: odst Halo 4 halo: combat evolved anniversary wsteczna kompatybilność xbox one

Nie przegap