Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.09.2017 19:36
Vampyr dopiero w 2018 roku. Twórcy napotkali problemy techniczne
680V

Vampyr dopiero w 2018 roku. Twórcy napotkali problemy techniczne

Twórcy Life is Strange musieli zmierzyć się z bardzo wymagającym problemem. Na kilka tygodni przed debiutem, studio zdecydowało się opóźnić premierę Vampyr. Dodatkowy czas pozwoli dopracować grę i zaoferować graczom lepsze doświadczenie.

W czerwcu deweloperzy opublikowali mroczny zwiastun oraz podali wstępną datę premiery Vampyr. Tytuł miał trafić do zainteresowanych w listopadzie, ale dzisiaj możemy potwierdzić, że ten termin nie zostanie dotrzymany.

Vampyr w szczegółach. Twórcy ujawniają nowe konkrety dotyczące pozycji

Dontnod Entertainment jeszcze kilka tygodni temu było pewne, że Vampyr bez najmniejszego problemu będzie mógł trafić do graczy w listopadzie, jednak przez nieoczekiwane problemy techniczne, studio zdecydowało się na zmianę daty premiery. Według najnowszych informacji, debiut odbędzie się wiosną 2018 roku.

Studio napotkało na „problemy techniczne”, które choć zostały już rozwiązane to sprawiły, że deweloperzy musieli podjąć taką trudną decyzję. Teraz zespół ma jednak więcej czasu i może znacznie dopracować opowieść.

Mimo wszystko jest to bardzo dobra decyzja. Vampyr wygląda świetnie, może okazać się dobrą grą, jednak małe problemy mogłyby totalnie spartaczyć wielomiesięczną pracę deweloperów.

Oby tylko studio i wydawca wybrali spokojny termin na wrzucenie na rynek nowej marki.

Źródło: i

Tagi: data premiery Dontnod Entertainment opóźnienie vampyr

Nie przegap