Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.09.2017 20:30
Project CARS 2. Premierowy zwiastun przepełniony pięknymi samochodami
738V

Project CARS 2. Premierowy zwiastun przepełniony pięknymi samochodami

Wielu graczy wyczekuje teraz na kurierów z paczką od Slightly Mad Studios i to właśnie dla tych osób został przygotowany nowy zwiastun. Spokojna muzyka, efektowne sceny, piękne scenerie i szybkie samochody – właśnie tak powinny wyglądać premierowe zwiastuny gier wyścigowych.

W piątek zadebiutuje najnowsza produkcja Slightly Mad Studios. Twórcy ponownie oferują wyjątkowo piękne wyścigi, które oczarowują graczy, a jednocześnie gra nie zawodzi pod względem rozbudowanej symulacji.

Limitowana edycja kierownicy Thrusmaster T300RS oraz gry Project CARS 2

Project CARS 2 to nie tylko widoki. W grze znalazło się ponad 170 licencjonowanych samochodów, gracze mogą sprawdzić zestaw ponad 60 tras, a autorzy nie zapomnieli o nowych typach pojazdów oraz klas, czy też rozbudowanych zmaganiach sieciowych.

W tytule został zaimplementowany pełen cyk 24-godzin z warunkami atmosferycznymi, dynamiczna pora dnia, pogody i sezonowe warunki wyścigowe, a posiadacze mocnych komputerów mogą sprawdzić tytuł w rozdzielczości 12K i w wirtualnej rzeczywistości.

Deweloperzy zadbali o mocną „premierówkę”, która faktycznie potrafi zachęcić do wskoczenia za kółko odpicowanego Ferrari… Twórcy muszą jedynie dopracować niektóre detale, bo w pierwszych opiniach łatwo można znaleźć narzekanie na między innymi system kolizji, czy też czucie niektórych wozów.

Tagi: Bandai Namco project cars 2 slighty mad studios trailer zwiastun