Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.09.2017 14:39
Limitowana edycja kierownicy Thrusmaster T300RS oraz gry Project CARS 2
758V

Limitowana edycja kierownicy Thrusmaster T300RS oraz gry Project CARS 2

Thrustmaster oraz Bandai Namco kontynuują współpracę, która na pewno ucieszy wielu fanów dopracowanych samochodów. Project CARS 2 zadebiutuje na rynku w specjalnym zestawie z kierownicą Thrusmaster T300RS.

Jeśli należycie do graczy, którzy wciąż przygotowują się na nadjeżdżające wyścigi, to na pewno warto rozważyć poniższą propozycję. Thrusmaster T300RS oraz Project CARS 2 trafiły do pakietu i dzięki zestawowi gracze mogą liczyć na mnóstwo przyjemnych przejazdów.

Project CARS 2 ocenione. Recenzje zapowiadają fantastyczną symulację i problemy z kolizją

Wydawca zapowiada pudełko jako „pakiet maksymalnego realizmu symulacji wyścigów” i w sumie trudno się z tymi słowami nie zgodzić, bo prezentowany sprzęt zapewnia świetne wrażenia. Tak sprzęt zapowiada producent:

Szczególnie warte podkreślenia jest jej dokładność dzięki technologii 1080° ForceFeedback Servomotor w połączeniu z siłownikiem obrotowym (H.E.A.R.T HallEffect AccuRate Technology) oraz z bezszczotkowym silnikiem klasy przemysłowej umożliwia odczuć super gładkie i płynne efekty Force Feedback.

W pakiecie gracze mogą zgarnąć tytuł wyłącznie w edycji na PlayStation 4. Edycja limitowana zawita do sklepów Euro RTV AGD, Morele.net oraz X-Kom.

Źródło: Informacje od czytelników

Tagi: informacja prasowa project cars 2 Thrustmaster