Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.09.2017 16:29
Fortnite Battle Royale za darmo! Epic Games zaprasza do gry
2506V

Fortnite Battle Royale za darmo! Epic Games zaprasza do gry

Epic Games ostatnio bardzo pozytywnie zaskakuje. Twórcy „przez przypadek” odblokowali cross-platformowe zmagania graczy na PlayStation 4 i Xboksach One, a teraz zdecydowali się rozdać wszystkim nowy tryb.

Battle Royale to w zasadzie podgatunek strzelanek, w których gracze trafiają na wielką mapę, szukają broni, bandaży i walczą w dynamicznych pojedynkach. Autorzy Fortnite zdecydowali się wrzucić ten element do swojej pozycji jako darmowy tryb.

Fortnite bez zmagań cross-platformowych. Epic Games naprawia „błąd”, a sprawę komentuje Phil Spencer

Od 26 września wszyscy posiadacze PlayStation 4, Xboksów One i komputerów osobistych pobiorą Fortnite Battle Royale. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się tryb PVP dla 100 graczy, w którym zmagania odbywają się na jednej, ogromnej mapie.

Battle Royale to zabawa w trybie PvP dla 100 graczy, dostępna za darmo dla wszystkich od 26 września. Mamy tu jedną ogromną mapę, bojowy bus, system budowlany Fortnite i możliwość destrukcji otoczenia, a wszystko to połączone z ostrą walką PvP. Wygrywa ostatni pozostały przy życiu dowódca.

Autorzy obiecują, że w tym wypadku nie ma żadnego „haczyka”. Po prostu w przyszłym tygodniu wskoczymy na PlayStation Store, Xbox Store lub program startowy Epic Games i pobierzemy całą zawartość.

Należy tutaj na pewno zaznaczyć, że gracze nie otrzymają dostępu do całego Fortnite a po prostu sprawdzą Battle Royale. Epic Games w tym wypadku nie będzie dodawać żadnych płatnych przedmiotów, które mogą wpłynąć na balans. Standardowo po pewnym czasie pojawią się małe płatności, ale DLC zmieni tylko i wyłącznie wygląd bohaterów.

Poniższy zwiastun prezentuje rozgrywkę:

Źródło: informacja prasowa

Tagi:

Nie przegap