Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.09.2017 14:02
Terminator 6. Linda Hamilton wróci jako Sarah Connor!
2040V

Terminator 6. Linda Hamilton wróci jako Sarah Connor!

Napływają do nas bardzo pozytywne informacje dotyczące nowego Terminatora. James Cameron potwierdził pozytywne informacje na temat filmu, który może okazać się sporą niespodzianką. Aktualnie trwają prace nad scenariuszem.

Nie milkną pozytywne informacje dotyczące Terminator 6. Nad filmem pracuje James Cameron, który podczas specjalnego wydarzenia w Los Angeles zdradził dziennikarzom The Hollywood Reporter kolejne konkrety dotyczące projektu.

Tomb Raider na pierwszym zwiastunie. Lara Croft pokazuje wielkie możliwości

Producent szóstego Terminatora zapowiedział, że na planie filmu pojawi się Sarah Connor! Linda Hamilton wcieliła się w tę postać już w Terminator i Terminator 2: Dzień sądu, w ostatnich latach wystąpiła w między innymi „Niedzielny koń”, „Macki Trójkąta Bermudzkiego”, „Złe uczynki”, czy też „Air Force 1 zaginął”.

W filmie wystąpi również Arnold Schwarzenegger, a reżyserem całego projektu został Tim Miller (Deadpool). Aktualnie Cameron pomaga z przygotowaniem historii, nad którą pracują: David Goyer (The Dark Knight), Charles Eglee (Dark Angel) oraz Josh Friedman (The Sarah Connor Chronicles).

Producent zapowiedział, że Hamilton i Schwarzenegger zostali zaangażowani w projekt, by „przekazać pochodnię nowemu pokoleniu”. Aktualnie trwają prace w poszukiwaniu głównej bohaterki, ale już wcześniej Cameron potwierdził chęć stworzenia „nowej trylogii”.

Tagi: Arnold Schwarzenegger film james cameron linda hamilton terminator

Nie przegap