Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.09.2017 13:20
Tomb Raider na pierwszym zwiastunie. Lara Croft pokazuje wielkie możliwości
2826V

Tomb Raider na pierwszym zwiastunie. Lara Croft pokazuje wielkie możliwości

Od kilku dni pojawiały się przecieki dotyczące pierwszej, wielkiej prezentacji Tomb Raider. Nowa przygoda Lary Croft właśnie otrzymała zwiastun, który powinien zobaczyć każdy fan serii. Szykuje się wielka przygoda.

Chociaż nadal nie otrzymaliśmy szczegółów nowej, growej przygody Lary Croft, to trudno przejść obojętnie obok nadciągającego filmu. Reżyser Roar Uthaug zdecydował się w tym wypadku podążać drogą Crystal Dynamics i taka wizja może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Pierwszy plakat Tomb Raider

Musieliśmy długo czekać na tak wielką prezentację Tomb Raider. Znana archeolog trafi do kin już w marcu, więc możemy oczekiwać wielu mocnych materiałów prezentujących przygodę – w końcu do premiery nie pozostało już wiele czasu.

Sporą ciekawostką jest fakt, że nad historią w tym wypadku czuwa Geneva Robertson-Dworet, która tak naprawdę nie ma wielkiego, filmowego dorobku. O scenarzystce będzie jednak teraz bardzo głośno, bo to ona pracuje nad między innymi Sherlock Holmes 3, Gotham City Sirens, Dungeons & Dragons i Capitan Marvel.

Adrian Askarieh, producent filmu Just Cause, wcześniej zapowiedział, że istnieje możliwość stworzenia wspólnego filmowego uniwersum, które będzie bazowało na grach Square Enix – jeśli nowy Tomb Raider odniesie sukces, to możemy oczekiwać produkcji w świecie Thiefa, czy też Deus Exa. 

Tomb Raider - First Trailer (2018) Alicia Vikander

Na deser zobaczcie bezpośrednie porównanie z grą.

Tagi: Film tomb raider trailer zwiastun