Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2017 17:35
Forza Motorsport 7 z premierowym zwiastunem. Demo dostępne od dzisiaj
1379V

Forza Motorsport 7 z premierowym zwiastunem. Demo dostępne od dzisiaj

Turn 10 Studios kończy odliczanie do wielkiej premiery Forza Motorsport 7. Twórcy opublikowali premierowy zwiastun swojej najnowszej produkcji, a jednocześnie potwierdzili datę opublikowania wersji demonstracyjnej.

To była kolejna długa droga dla Turn 10 Studios. Amerykanie zdecydowali się ponownie podnieść poprzeczkę oferując ponad 700 samochodów Forzavista i tworząc najróżniejsze tryby – w tym przebudowaną kampanię. Na szczęście wszystko zmierza w dobrym kierunku i gracze mogą czekać na premierę.   

Recenzja Forza Motorsport 7

Forza Motorsport 7 trafi na półki sklepowe 3 października i będzie jednocześnie dostępna na Xboksa One, Xboksa One S i komputery osobiste. Należy oczywiście wiedzieć, że istotnym wydarzeniem będzie również debiut Xboksa One X, ponieważ w tym dniu tytuł otrzyma wielką aktualizację i będzie oferował rozgrywkę w rozdzielczości 4K przy stałych 60 klatkach na sekundę.

Wspominając jeszcze o aktualizacji. Turn 10 Studios zdecydowało się podzielić tytuł na dwie części – na płycie otrzymamy „podstawkę” (45GB), ale dzięki łatce Day 1 pobierzemy dodatkową zawartość (50GB). Obie części będą niezbędne do poznania całej zawartości wykreowanej przez Amerykanów.

Twórcy zaprezentowali premierowy zwiastun, który jak zawsze nie zawodzi. Ta seria od pewnego czasu systematycznie otrzymuje świetne „premierówki” i tym razem nie jest inaczej. Jednocześnie zespół odpowiedzialny za grę potwierdził godzinę opublikowania wersji demonstracyjnej – pliki pobierzemy od godziny 19:00!

 

Tagi: demo forza motorsport 7 Microsoft trailer Turn 10 Studios zwiastun