Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 19.09.2017 09:25
Final Fantasy IX potwierdzone na PlayStation 4. Zwiastun i premiera już dziś!
1930V

Final Fantasy IX potwierdzone na PlayStation 4. Zwiastun i premiera już dziś!

Już dziś rozpoczynają się tegoroczne targi Tokyo Game Show, podczas których japońscy giganci wydawniczy zorganizują kilka konferencji i zapowiedzą sporo nowych gier. Właśnie wyciekła jedna z szykowanych niespodzianek.

Seria Final Fantasy ma na koncie kilka fantastycznych odsłon, które są tak dobre, że mają swoich wiernych fanów po dziś dzień i wciąż świetnie bronią się na tle innych przedstawicieli gatunku. Ujmując to jednym słowem, są to po prostu klasyki!

Najlepsze jRPG na PSOne

Od wielu miesięcy krąży po Sieci plotka, że Square Enix zamierza wydać super wielką paczkę zawierającą każdą główną odsłonę cyklu w jednym pudełku, która to miałaby trafić na rynek z okazji 30-lecia marki.

Wczoraj PEGI nieco pośpieszyło się z publikacją danych, gdyż na stronie europejskiego klasyfikatora wiekowego gier, pojawiła się notka, która sugeruje, iż Final Fantasy IX pojawi się już dziś na PlayStation 4 z oceną PEGI 12.

Wyciekła zatem jedna z mniejszych bądź większych niespodzianek szykowanych zapewne przez Sony na dzisiejszą konferencję, która odbędzie się już o 9:00 naszego czasu. Czy są to pierwsze podwaliny pod wspomnianą wielką kolekcję na 30 urodziny Final Fantasy? Przekonamy się już niebawem!

AKTUALIZACJA

Jest i zwiastun! Gra wyląduje dziś na PSN.

Źródło: http://gematsu.com/2017/09/final-fantasy-ix-rated-ps4-europe

Tagi: final fantasy final fantasy IX klasyka Square Enix tokyo game show 2017