Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.09.2017 18:18
Tomb Raider. Pierwszy plakat potwierdza datę premiery
3877V

Tomb Raider. Zajawka wideo i pierwszy plakat potwierdza datę premiery

Lara Croft już na początku przyszłego roku zaprezentuje szerokiej publiczności swoje wdzięki. Właśnie otrzymaliśmy plakat, który potwierdza datę premiery. Na grafice nie brakuje oczywiście „współczesnej poszukiwaczki skarbów”.

Alicia Vikander mierzy się z prawdziwą legendą, ale na kolejnym materiale urodziwa Szwedka wygląda dobrze. Poniżej możecie zobaczyć wstępny plakat, który został zaprezentowany przez wytwórnię.

Remake Tomb Raider 2. Zagrajcie w demo odpicowanej przygody Lary Croft

Lara Croft powróci do kin 14 marca. Jest to naprawdę dobra wiadomość, bo w zasadzie do premiery pozostało już niewiele czasu. Opublikowany materiał pozwala kolejny raz spojrzeć na „współczesną Croftównę” – twórcy tym razem podążyli drogą wykreowaną przez Crystal Dynamics.

Bohaterka ma w łapie czekan, a rany na ciele pokazują, że w przeciągu ostatnich kilku dni nie leżała na plaży. Publikacja plakatu nie jest przypadkowa, ponieważ w ostatnich dniach pojawiły się plotki dotyczące opóźnienia premiery.

Na szczęście tym razem przecieki nie zostały potwierdzone, ale szczerze mama nadzieje, że przynajmniej druga część informacji okażę się prawdą – jeszcze w tym tygodniu ma zostać zaprezentowany pierwszy zwiastun.

Tomb Raider plakat 2018

[Aktualizacja #1]

  • Mamy potwierdzenie - zwiastun jutro. 

Tagi:

Nie przegap