Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2017 16:07
PlayStation 4 Slim w edycji Call of Duty: WWII wygląda wybitnie!
3130V

PlayStation 4 Slim w edycji Call of Duty: WWII wygląda wybitnie!

Takiego pakietu nie spodziewali się najwięksi weterani. Sony właśnie zapowiedziało specjalne wydanie PlayStation 4 lim upiększone motywem z Call of Duty: WWII. Zestaw trafi na rynek w dniu premiery produkcji.

Sony właśnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Firma kolejny raz wykorzystuje współprace z Activision i na mocy podpisanych papierów, Japończycy przedstawili specjalne wydanie PlayStation 4 Slim!

PlayStation 4 Pro z Destiny 2. Nowe zestawy i odpicowany Dualshock 4

3 listopada 2017 roku na rynku zadebiutuje nowe wydanie PlayStation 4 Slim. Gracze mogą liczyć na grę, odpicowaną konsolę oraz zestaw dodatków. Japończycy zdecydowali się wrzucić do pudełek:

  • PlayStation 4 Slim 1TB Limitowana Edycja Call of Duty: WWII
  • Kontroler z limitowanej edycji Call of Duty: WWII
  • DLC: Divisions Pack
  • DLC: Nazi Zombies Pack
  • DLC: Weapon Unlock Token

Jeśli jednak nie zdecydujecie się na specjalne kolory, to otrzymacie możliwość kupienia standardowego PlayStation 4 lub PlayStation 4 Pro z Call of Duty: WWII – w pakiecie pojawią się również wymienione wyżej dodatki.

Sony jednocześnie przypomina, że gracze decydujący się na Call of Duty: WWII na japońskich konsolach będą mogli zapoznawać się z pakietami dodatków 30 dni przed posiadaczami Xboksów One oraz komputerów osobistych.

Tagi: bundle pack Call of Duty: WWII playstation 4 sony

Nie przegap