SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2017 16:05
Śródziemie: Cień Wojny z zabawnymi reklamami live-action
290V

Śródziemie: Cień Wojny z zabawnymi reklamami live-action

Warner Bros. zdecydowało się na bardzo przemyślane spoty, które w humorystyczny sposób przedstawiają najważniejszy element ze Śródziemie: Cień Wojny. W grze każdy rywal może stać się naszym przyjacielem, ale jednocześnie kompan może nas zaatakować w najgorszym momencie.  

W Śródziemie: Cień Wojny nie zabraknie systemu Nemezis. Monolith Productions ponownie rozwinęło koncepcję, która ma teraz wprowadzić do historii wiele niespodziewanych sytuacji.

Śródziemie: Cień Wojny. Blisko godzina rozgrywki prezentuje infiltrację i przygotowuje na premierę

W przystępny sposób rozbudowanie koncepcji pokazano na poniższych materiałach. W grze możemy spotkać przeciwnika, który będzie chciał nas pogrążyć przy każdej możliwej okazji – walka nie zakończy się na jednym pojedynku, a oponent będzie powiększał swoje umiejętności i stawał się coraz to groźniejszy.

Sytuacja działa również w drugą stronę. Jednocząc nowych współtowarzyszy broni możemy napotkać na prawdziwego przyjaciela, który chętnie przyjmie na klatę nawet kilka strzał, wiedząc, że tym samym pozwolił nam przetrwać.

Oczywiście miłość i nienawiść w Mordorze to nie są stałe uczucia.. Podczas jednej z sesji w Śródziemie: Cień Wojny zostałem zdradzony i mój kompan podczas wielkiej bitwy zdecydował się zaatakować moją armię w krytycznym momencie.

Tagi: live-action monolith productions reklama śródziemie: cień wojny zwiastun

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Śródziemie: Cień Wojny
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 10.10.2017
  • Napisy
  • od lat 18 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme