Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.09.2017 16:37
Doom może rozpalić Nintendo Switch w grudniu
673V

Doom może rozpalić Nintendo Switch w grudniu. Data premiery ujawniona przez sklep

Bethesda potwierdziła prace nad Doom oraz Wolfenstein II: The New Colossus na Nintendo Switch. Ten pierwszy tytuł trafi na rynek jeszcze w tym roku, a zdaniem Czechów będzie to jedna z najgorętszych premier grudnia.

Ostatni Nintendo Switch przyniósł sporo dobrych wieści. Na nową platformę Japończyków zmierza między innymi Doom i choć gra straci 1/3 zawartości względem edycji na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste, to fani strzelania czekają na wielką premierę.

Doom na Nintendo Switch bez znaczącej zawartości. Jest pierwsze porównanie oprawy

Zdaniem sklepu Badfive.com, produkcja trafi na rynek już 13 grudnia. Jeśli ta wiadomość zostanie potwierdzona, to będzie to naprawdę świetna informacja dla posiadaczy Nintendo Switchów, którzy pod koniec roku otrzymają sporo mocnych gier.

W październiku na półki sklepowe trafi Super Mario Odyssey, a na 1 grudnia zaplanowano premierę Xenoblade Chronicles 2. Trudno nie odnieść wrażenia, że przy takim zestawie gier, Nintendo Switch będzie pod koniec roku wyjątkowo rozchwytywanym urządzeniem.

Nintendo już wcześniej potwierdziło, że postara się dostarczyć odpowiednią liczbę egzemplarzy urządzenia, ale z dostępnością może być mały problem. Wciąż są kraje, w których trudno nabyć Nintendo Switcha, a od premier minęło już kilka miesięcy.  

Źródło: http://nintendoeverything.com/rumor-doom-release-date-leaked-as-december-13/

Tagi: Bethesda data premiery doom id Software nintendo switch plotka

Nie przegap